IRLG5AB 300X200X0.25-ND
5S-IRLG5AB 300X200X0.25-ND
IRLG5AB 300X200X0.25-ND
TDK Corporation
Product Description
Packaging:1
Series:Obsolete
Shape:Absorbing Sheet
Length:Rectangular
Width:11.811 (300.00mm)
Thickness - Overall:7.874 (200.00mm)
Operating Temperature:0.010 (0.25mm)